كاشت ناخن چيست؟

كاشت ناخن چيست؟


كاشت ناخن مخصوصا براى افرادى مناسب است كه داراى ناخن هاى ضعيف و شكننده هستند يا كسانى كه عادت به جويدن ناخن دارند. كه اين كار مانع جويدن ناخن ميشود. براى كاشت ناخن بايد نكاتى را رعايت كرد و براى انجام آن حتما بايد به متخصص اين كار مراجعه كرد تا عوارض و ضرر هاى احتمالى را به حداقل برسانيم. همچنين در اين كار از ابزار ها و وسايل مخصوصى استفاده ميشود.

كاشت ناخن نوعى آرايش ناخن محسوب ميشود كه در آن چند نوع مواد مختلف روى ناخن طبيعى فرد با ماندگارى طولانى چسبانده ميشود. براى اين كار سطح ناخن هارا به وسيله سوهان برقى ميتراشند.

ولى بايد توجه داشته باشيم كه زياد سوهان نكشيم تا آسيبى به ناخن طبيعى فرد وارد نشود. و تا جايى كه امكان دارد صدف ناخن نازك نشود.

اين كار براى اين است كه چربى روى سطح ناخن گرفته شود و خط ها و شيار هاى سطح ناخن تا جايى كه امكان دارد صاف و يكدست شود. تا موادى كه روى ناخن استفاده ميكنيم برجسته نباشد و طبيعى تر به نظر برسد. هرچه ناخن كاشته شده برجستگى كم ترى داشته باشد وبه ناخن طبيعى شباهت بيشترى داشته باشد در اصطلاح خوب كاشته شده است.

البته يك كاشت خوب علاوه بر داشتن ظرافت و زيبايى بايد دوام و استحكام بالايى نيز داشته باشد.

مهم ترين قسمت كاشت ناخن جلوگيرى از هوا گرفتن ناخن است كه اصطلاحا به اين اتفاق ليفت ناخن ميگويند. ليفت شدن ناخن به دو عامل بستگى دارد : اولين عامل آن نگه دارى مشترى است و دومين عامل آن به ناخنكار بستگى دارد.

اصلى ترين علت ليفت زير سازى نامناسب ناخن است. كه باعث قارچ گرفتن ناخن ميشود.

براى زير سازى مناسب بايد چربى روى سطح ناخن را از بين ببريم و اين كار بايد با ابزار مناسب و سر سوهان هاى مناسب انجام شود. اگر زير سازى با سر سوهان هاى خيلى زبر انجام شود باعث نازك شدن صدف ناخن ميشود كه در اين حالت رنگ ناخن تغيير ميكند و ناخن كراتين خود را از دست ميدهد، در اين شرايط حتى اگر از بهترين مواد هم استفاده كنيم باز هم ناخن ليفت ميشود.

پس سوهان كشى و زير سازى بسيار مهم است و بايد مراقب باشيم كه به اندازه و درست اين كار را انجام دهيم. خدمات کاشت ناخن در سالن زیبایی رویال رزا انجام می شود

خدمات ناخن

royal beautyپدیکوردیزاین ناخنرویال رزاکاشن ناخنناخت لاکچری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *