دیزاین مو

شینیون چیست؟ واژه شینیون در فرهنگ لغت به معنای گیس پشت سر می‌باشد.
و در کل به معنای فرم دادن مو به مدلی خاص از پشت سر یا بالای سر می باشد. شینیون مو در گذشته تنها در یک مدل خلاصه می شده، که همان جمع کردن و بستن مو از پشت سر به صورت کاملا ساده بوده است.
اما امروزه شینیون به یک تکنیک و هنر در آرایش مو تبدیل شده است، به گونه ای که نمیتوان مدل متداول و استانداردی برایش تعریف کرد، چون روز به روز مدل ها و ایده های جدید و متنوعی به ٱن اضافه میشود و در واقع این هنر از نظر مدل نامحدود می‌باشد.
امروزه هر آرایشگری می تواند با ترکیب مدل های مختلف و ادغام آن با خلاقیت خود مدل های خاص و جدیدی ارائه دهد، به طور مثال میتوان با ترکیب مدل های مختلفی از بافت در شینیون که بسیار متنوع و گوناگون هستند مدل های بسیار جدیدی را آفرید.

براشینگ چیست؟
تقسیم بندی و حالت گرفتن موها بوسیله سشوار را براشینگ مو میگویند، که باعث صافی و خوش حالتی موها میشود.
استفاده از سشوار و براشینگ مو باید به گونه ای باشد که به مو آسیب نزند و همچنین باعث حجیم تر شدن موها نیز شود.
امروزه هر خانمی به براشینگ مو نیاز دارد که از ساده ترین ابزار های لازم جهت براشینگ می توان یک سشوار و یک برس را نام برد، که در دسترسی اکثر خانم ها جود دارد که با استفاده از آنها می توان موهای زیبایی خلق کرد.
البته طرز استفاده از سشوار برای هر مدل مویی متفاوت است که باید قبل از شروع به براشینگ اصول آنرا آموخت و این موضوع را در نظر گرفت که فاصله ۳۰ سانتی سشوار از موها از قانون های اصلی براشینگ است.

  برای گرفتن وقت مناسب کلیک کنید

اگر می‌خواهید در زمان خود صرفه جویی کنید، کافیست با توجه به برنامه خود، زمان مناسب انتخاب کنید.