خدمات ناخن

داشتن دست هاى زيبا به داشتن ناخن هاى زيبا وابسته است.
البته علاوه بر زيبايى دلايل ديگرى چون مشكلات ناخن ها، از جمله : داشتن ناخن هاى بد فرم و بدرنگ، افراد زيادى را ترغيب به انجام كاشت ناخن ميكند.
كاشت ناخن مخصوصا براى افرادى مناسب است كه داراى ناخن هاى ضعيف و شكننده هستند يا كسانى كه عادت به جويدن ناخن دارند. كه اين كار مانع جويدن ناخن ميشود. براى كاشت ناخن بايد نكاتى را رعايت كرد و براى انجام آن حتما بايد به متخصص اين كار مراجعه كرد تا عوارض و ضرر هاى احتمالى را به حداقل برسانيم. همچنين در اين كار از ابزار ها و وسايل مخصوصى استفاده ميشود.
كاشت ناخن نوعى آرايش ناخن محسوب ميشود كه در آن چند نوع مواد مختلف روى ناخن طبيعى فرد با ماندگارى طولانى چسبانده ميشود. براى اين كار سطح ناخن هارا به وسيله سوهان برقى ميتراشند.
ولى بايد توجه داشته باشيم كه زياد سوهان نكشيم تا آسيبى به ناخن طبيعى فرد وارد نشود. و تا جايى كه امكان دارد صدف ناخن نازك نشود.
اين كار براى اين است كه چربى روى سطح ناخن گرفته شود و خط ها و شيار هاى سطح ناخن تا جايى كه امكان دارد صاف و يكدست شود. تا موادى كه روى ناخن استفاده ميكنيم برجسته نباشد و طبيعى تر به نظر برسد. هرچه ناخن كاشته شده برجستگى كم ترى داشته باشد وبه ناخن طبيعى شباهت بيشترى داشته باشد در اصطلاح خوب كاشته شده است.
البته يك كاشت خوب علاوه بر داشتن ظرافت و زيبايى بايد دوام و استحكام بالايى نيز داشته باشد.
مهم ترين قسمت كاشت ناخن جلوگيرى از هوا گرفتن ناخن است كه اصطلاحا به اين اتفاق ليفت ناخن ميگويند. ليفت شدن ناخن به دو عامل بستگى دارد : اولين عامل آن نگه دارى مشترى است و دومين عامل آن به ناخنكار بستگى دارد.
اصلى ترين علت ليفت زير سازى نامناسب ناخن است. كه باعث قارچ گرفتن ناخن ميشود.
براى زير سازى مناسب بايد چربى روى سطح ناخن را از بين ببريم و اين كار بايد با ابزار مناسب و سر سوهان هاى مناسب انجام شود. اگر زير سازى با سر سوهان هاى خيلى زبر انجام شود باعث نازك شدن صدف ناخن ميشود كه در اين حالت رنگ ناخن تغيير ميكند و ناخن كراتين خود را از دست ميدهد، در اين شرايط حتى اگر از بهترين مواد هم استفاده كنيم باز هم ناخن ليفت ميشود.
پس سوهان كشى و زير سازى بسيار مهم است و بايد مراقب باشيم كه به اندازه و درست اين كار را انجام دهيم.

پدیکور

پدیکور یک راه درمانی برای پاهای شما است که باعث از بین رفتن پوست مرده پا می شود و پاها را بسیار نرم می کند. تکنیک های پدیکور بسیار متفاوت است. در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین تکنیک های پدیکور پا آشنا کنیم. تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

پدیکور چیست ؟

پدیکور یک راه عالی و مطمئن برای مراقبت از پاهای می باشد! کسانی که از مشکلات پوستی پا رنج می برند می توانند از پدیکور استفاده کنند. بنابراین از مشکلات و پیشرفت بیماری های پوستی پا جلوگیری می کنند. پدیکور باعث می¬شود که پاهای زیباتری داشته باشید و راحت¬تر بتوانید حرکت کنید. همچنین افزایش تمرکز و احساس آرامش بسیار زیادی را به شما می دهد.

چه انتظاری می توان از یک پدیکور مفید داشت ؟

پدیکور سنتی با حمام درمانی پا و یا آبگرم آغاز می شود. ابتدا پاها در آب گرم خیس می شوند. سپس با نمک و یا مواد معدنی پاها مالش داده می شوند. همچنین با روغن ها و کرم ها را به پاها می¬مالیم تا پوست را تازه سازی کند و نرم تر شود. برخی از پدیکور ها از سنگ های داغ و جلبک استفاده می کنند تا به خوبی پوست های مرده ی پاها از بین برود.

یک پدیکور خوب باعث میشود که از پاهای خود احساس رضایت داشته باشید و در آینده نیز پاهای زیباتر و سالم تری خواهید داشت. مدت زمان پدیکور بسته به روش های مختلف، معمولا بین 30 تا 90 دقیقه طول می کشد.

مانیکور
اصلاح بیس ناخن با مانیکور
بعضی از افراد بستر ناخن های کوچک و کوتاهی دارن که اکثرا از این فرم ناخن های خود ناراضی هستند
یکی از مزایای مانیکور حرفه ای این است که با عقب راندن گوشت های اضافه روی سطح ناخن و اطراف آن و برداشتن این گوشت ها ( کوتیکول ) توسط ابراز مخصوص این کار به مرور زمان و تکرار مداوم مانیکور
بستر ناخن اصلاح شده و شکل زیبا تری پیدا خواهد کرد

  برای گرفتن وقت مناسب کلیک کنید

اگر می‌خواهید در زمان خود صرفه جویی کنید، کافیست با توجه به برنامه خود، زمان مناسب انتخاب کنید.