شينيون چيست؟

شينيون چيست؟


شينيون چيست؟

اگر واژه شینیون chignon را در فرهنگ لغت جستجو کنید، به واژه “گیس پشت سر” برخورد خواهید کرد. مفهوم آن در آرایش مو این است که موها با فرم و مدلی خاص از پشت سر یا بالا بسته می شوند.

در گذشته این روش فقط در یک مدل خلاصه می شد و آن جمع کردن و بستن مو از پشت سر و به یک شکل ساده و متداول بود. اما امروزه شنیون تبدیل به یک هنر و تکنیک در آرایش مو تبدیل شده است. به طوری که آرایشگران حرفه ای بخش بزرگی از هنر آرایشگری خود را در این روش نشان داده و به رخ می کشانند.

امروز دیگر نمی توان مدل متداول و استانداردی برای شینیون تعریف کرد چون روز به روز به مدل های مختلف آن اضافه می شود. در واقع این هنر می تواند از نظر مدل نامحدود باشد. چون هر آرایشگری می تواند با ادغام مدل های مختلف و ترکیب آن با خلاقیت خود، مدل جدید و خاصی را ارائه دهد. حتی با ترکیب مدل هایی از بافت مو  می توان مدل های جدید و کاملا خاصی ایجاد کرد.

اما امروزه شینیون به یک تکنیک و هنر در آرایش مو تبدیل شده است، به گونه ای که نمیتوان مدل متداول و استانداردی برایش تعریف کرد، چون روز  به روز مدل ها و ایده های جدید و متنوعی به ٱن اضافه میشود و در واقع این هنر از نظر مدل نامحدود می‌باشد.

امروزه هر آرایشگری می تواند با ترکیب مدل های مختلف و ادغام آن با خلاقیت خود مدل های خاص و جدیدی ارائه دهد، به طور مثال میتوان با ترکیب مدل های مختلفی از بافت در شینیون که بسیار متنوع و گوناگون هستند مدل های بسیار جدیدی را آفرید. خدمات شینیون در سالن زیبایی رویال رزا انجام می شود

دیزاین مو

رویال بیوتیشينيونشينيون خطیشينيون ساده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *