همه چیز درباره کاشت موقت مژه

همه چیز درباره کاشت موقت مژه


تقریبا تمام خانم ها دوست دارند مژه هایی بلند و حالت دار داشته باشند و برای اینکه به اندازه مژه دلخواه خود برسند، راه های متفاوتی را می توانند امتحان کنند. به این دلیل که داشتن مژه های بلند و ضخیم می تواند حالت زیباتری به چشم ها و صورت ببخشد و این روزها مژه های بلند و زیبا، به بخشی از مد روز تبدیل شده است.

حالا نکته به نکته تمام راه هایی که میتونیم چشم های زیباتر داشته باشیم رو با هم مرور میکنیم.

مژه های یکبار مصرف  مثل مژه مصنوعی یا مژه های تَکی

بعضی افراد برای استفاده از مژه مصنوعی برای یک شب ترجیح می دهند از مژه های مصنوعی یکسره و یک بار مصرف که در اکثر فروشگاه های لوازم آرایشی موجود است، استفاده کنند که قیمت یک جفت آن به همراه چسبی که همراه مژه است، بین ۱۰ تا ۱۵۰  هزار تومان است.

طریقه استفاده از آنها به دلیل یکدستی و به هم چسبیدگی آنها خیلی آسان است. فقط کافی است چسب را به مژه مصنوعی زده و به آرامی، با استفاده از یک موچین آن را بالای پلک خود بچسبانید. بعد از استفاده می توانید صورت خود را با احتیاط و با آب گرم بشویید و آرام مژه را از پلک جدا کنید. این مژه ها یک بار مصرف بوده و استفاده مجدد از آنها احتمال دارد چشم تان را آلوده کند.پس در نتیجه حتما از چند بار مصرف بودن آنها از فروشنده اطلاعات بگیرید و بعد از هر استفاده آنها را داخل یک لیوان آب تمیز ریخته و اجازه بدهید که چند ساعت بماند و بعد با یک موچین تمیز تمام چسب هارو جدا کنید و با باد سشوار خشک کنید تا مجددا قابل استفاده باشد. خدمات کاشت موقت مژه در سالن رویال رزا صورت می گیرد.

لاین مژه

کلاسیکلاین مژه رویالمژه تار تارمژه فرخوردهمژه مصنوعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *